Koszyk

Jak szyjemy na zamówienie?

Jeśli nie znalazłaś/eś modelu w rozmiarze i kolorystyce, która byłaby odpowiednia, masz dwie możliwości zamówienia sukienki przygotowanej specjalnie dla Ciebie:

  1. Wybranie w sklepie modelu i opcji na zamówienie.
  2. Szycie na miarę.

Standardowy model i rozmiar w wybranej kolorystyce szyty na zamówienie.

Aby zamówić sukienkę w jednym ze standardowych rozmiarów, wybierz w sklepie jeden z modeli na zamówienie, wybierając rozmiar i tkaniny z listy dostępnych.

Jeśli nie znalazłaś/eś odpowiedniej tkaniny lub chciał(a)byś dodać dodatki, napisz nam o tym w polu „Dodatkowy opis”. Skontaktuję się z Tobą, aby potwierdzić zamówienie oraz termin realizacji.

Wszystkie tkaniny dostępne są w ograniczonej ilości. Staram się, aby informacje o dostępnych tkaninach były aktualizowane na bieżąco, ale może się zdarzyć, że wybrane tkaniny nie będą już dostępne. Dlatego po złożeniu zamówienia potwierdzę Ci dostępność wybranych tkanin oraz dodatków. Dopiero po potwierdzeniu poproszę o płatność.

Szycie na wymiar.

Podobnie jak w przypadku konfekcji damskiej/męskiej, również w przypadku ubrań dla dzieci przyjęto pewną standaryzację. Kluczowym wskaźnikiem jest tu wzrost dziecka i odpowiadający mu wiek. System ten jest bardzo niedoskonały, bo o ile ma to właściwe zastosowanie w przypadku elastycznych dzianin (t-shirty, legginsy, bluzy), tak ubrania z tkanin, zwłaszcza tych nieelastycznych, ciężej dopasować do indywidualnych wymiarów. Dzieci są przecież różne – wysokie, szczupłe, o pełniejszej budowie.

Dlatego w Tove. oferuję także – w pewnym zakresie – możliwość modyfikacji i wykonywania indywidualnych zamówień pod konkretne wymiary dziecka. Jak w standardowym zakładzie krawieckim, masz teraz możliwość doboru modelu, wzoru i dopasowanie go do sylwetki!

Wszelkie zamówienia tego typu są przeze mnie konsultowane indywidualnie, jeśli jesteś zainteresowana/ny proszę o kontakt przez formularz lub na FB, aby ustalić szczegóły zamówienia.

Produkty szyte na wymiar są droższe o ok. 20-40 złotych od cen standardowych.

UWAGA: produkty szyte na zamówienie w standardowych wymiarach z wybranych tkanin lub szyte na wymiar nie podlegają zwrotowi oraz wymianie.