Koszyk

O Tove.

Witaj! Bardzo mi miło, że trafiłeś właśnie na stronę sklepu mojej pracowni. Mam na imię Monika i od kilku lat zajmuję się szyciem. Moja pasja zaczęła się trochę z potrzeby, trochę z przypadku. Jestem mamą dwóch dziewczynek. Kto dzieci posiada ten wie jak szybko wyrastają, jak szybko niszczą ubranka, jak często trzeba zmieniać garderobę. I ile kosztują dobrej jakości rzeczy dla maluchów. Swoją przygodę z szyciem zaczęłam od kursów – szycia z tkanin, z dzianin, doszkalający w estetycznym i niesztampowym wykańczaniu ubrań. Szyłam dla siebie, dla rodziny, znajomych, i to właśnie oni, swoimi zachętami przekonali mnie do otworzenia się na szycie także dla innych.

I tym sposobem powstała Tove.

Tove. to pracownia która skupia 100% dziewczęcości! W czasach wszechobecnego zalewu rynku ubraniami z dzianiny dresowej czy jerseyu chciałabym zaoferować Ci sukienki z tkanin, pełne kolorów, cudownych wzorów, falban, wdzięku, lekkości! Znajdziesz u mnie modele na dziewczynki w wieku 2-10 lat, szyte z naturalnych materiałów jak bawełna, len czy wełna.

Tove. to unikalność – nie szyję masowo. Staram się, żeby każdy uszyty egzemplarz był unikalny, dlatego bazuję na małych i często niepowtarzalnych partiach wzorów.

Tove. to personalizacja – możesz wybrać gotowy produkt, ale możesz także skomponować go według własnego gustu i uznania! Jeżeli lubisz się wyróżnić to opcja właśnie dla Ciebie.

Dziękuję i zapraszam jak najczęściej!