Koszyk

Z czego szyjemy?

Tove. kocha naturę!. Znane od wieków bawełna, len, wełna to materiały idealne dla wszystkich. Nie podrażniają, zapewniają właściwą cyrkulację powietrza. Są wytrzymałe, są gustowne i eleganckie. Dają możliwość stworzenia stylizacji na okazje mniej lub bardziej formalne lub ubioru na co dzień. 

Tkaniny, które wykorzystujemy w Tove., pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Wszystkie posiadają międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – oznaczający, że surowce, barwniki i inne środki użyte w produkcji są w 100% bezpieczne dla dzieci. Bardzo często posiadają równeż certyfikat GOTS – to sygnał że materiał jest przyjazny także naszej planecie. GOTS to bardzo ważny znak mówiący czy dany produkt jest proekologiczny, to informacja, że wytworzenie go odbyło się zarówno z zachowaniem troski o przyrodę – począwszy od fazy uprawy aż do etapu końcowego, jak też z poszanowaniem praw pracowników uczestniczących przy jego produkcji. 

Nasze dzieci zasługują na produkty najwyższej jakości, to nie jest Ci obojętne co dla nich wybierasz – trafiłaś/eś pod właściwy adres!